Jsem máma 4 synů, podnikám a je mi fajn

Rodina a práce v ROVNOVÁZE.
Pomáhám ženám vyvážit čas pro rodinu, pro sebe a své koníčky a seberealizaci.
Propojuji svou vášeň pro pořádek a efektivitu s laskavou péčí a jemností.

Na vlastní kůži jsem poznala, jaké to je časově skloubit profesní a osobní život, zvlášť když dětí máte jako já více. Jak snadno se z Vás stane uštvaná a vystresovaná matka, která sice zvládne leccos, ale spokojená rozhodně není!

S přibývajícími členy naší rodinky a tedy i kupícími povinnostmi jsem velmi silně cítila, že to potřebuje změnu!

Chtěla jsem mít dostatek času na své děti, na rodinu, ale taky na sebe a své koníčky, zvládnout domácnost i seberealizaci. Chtěla jsem na svém podnikání pracovat bez výčitek, že rodinu zanedbávám a nejsem dobrá máma.

Zkrátka chtěla jsem mít rodinu a práci pěkně v rovnováze a být spokojená.

Ženu vnímám jako hlavní nositelku rodinné pohody a tak je moje vlastní spokojenost pro mě hodně, hodně důležitá.

Začala jsem tedy pátrat, jak si jinak zorganizovat život, jak zvládat vše důležité a jak od sebe odhrnout to nedůležité. Dostala jsem se tak k time managementu.

Nastudovala jsem o řízení času desítky knih, prošla několika školeními a klasickými semináři na toto téma. Všechny byly ale stavěny zejména pro muže nebo výkonné ženy-manažerky se zcela jinými možnostmi.

To, co jsem se naučila, jsem začala praktikovat ve svém každodenním životě a postupně tak vyzkoušela, které metody time managementu mně jako podnikající ženě a mámě od rodiny vyhovují a dlouhodobě fungují.

Jak s minimem času ale také s úsměvem :-) zvládnout všechno důležité. Přišla jsem přitom na spousty vlastních vychytávek jak mít čas pod kontrolou. Nakonec jsem se popasovala i s tím, jak nejlépe u nových metod vytrvat a vše ukotvit ve svém každodenním životě.

A když to funguje mně, podnikající mámě čtyř kluků, moc ráda své zkušenosti předávám dalším maminkám, tedy i Vám, abych Vám usnadnila cestu k vaší spokojenosti.

Sama bych před deseti, patnácti lety něco takového fakt přivítala. Ušetřila bych si mnoho omylů a přešlapů, spoustu času a také nemálo prostředků investovaných do kurzů, knížek a seminářů…

O time managemet a efektivní využívání času se zajímám stále. Stále je prověřuji na sobě, své rodině a dnes už i na svých klientkách. Můžete se tak těšit na nové a nové postřehy a zkušenosti, které nám podnikajícím a pracujícím maminkám skvěle fungují.

Moc mě baví propojovat klasické techniky time managementu se životem podnikající ženy-maminky, tak abychom se s nimi cítily fajn jako ženy.