Jsem máma 4 kluků, 14 let podnikám a je mi fajn

Naučím vás sladit vaši rodinku s podnikáním tak, aby vše hladce fungovalo.
Propojuji svou vášeň pro pořádek a efektivitu s laskavou péčí a jemností.

Na vlastní kůži jsem poznala, jaké to je časově skloubit profesní a osobní život, zvlášť když dětí máte jako já více. Jak snadno se z Vás stane uštvaná a vystresovaná matka, která sice zvládne leccos, ale spokojená rozhodně není!

S přibývajícími členy naší rodinky a tedy i kupícími se povinnostmi jsem cítila, že už fakt potřebuju změnu!

Chtěla jsem mít dost času na své děti, na rodinu, ale taky na sebe a své koníčky, zvládnout domácnost i podnikání. Chtěla jsem na svém podnikání pracovat bez výčitek, že rodinu zanedbávám a nejsem dobrá máma. Chtěla jsem večer usínat s pocitem: To byl prima den!  A ne s výčitkami, co všechno jsem dneska ještě nestihla...

Zkrátka chtěla jsem mít rodinku a práci pěkně v souladu a hlavně jsme chtěla být spokojená. Ne uhoněná, vyčerpaná a bez radosti.

"SPOKOJENÁ MAMINKA, SPOKOJENÁ RODINKA"

Ženu vnímám jako hlavní tvůrkyni rodinné pohody. 

Začala jsem hledat způsoby, jak si lépe zorganizovat život, jak zvládat všechno důležité.

Jak se nezahltit úkoly a nezbláznit se z toho věčného kolotoče. Dostala jsem se tak k time managementu.

Nastudovala jsem snad stovky knih, prošla různými školeními a klasickými semináři na téma řízení času.

Všechny byly ale stavěny hlavně pro muže nebo výkonné ženy-manažerky s úplně jinými možnostmi než jsem měla já.

Necítila jsem se v tom vůbec dobře. Připadala jsme si tak trochu jako výkonný robot, ale ne jako žena... a už vůbec ne jako SPOKOJENÁ žena!

 

To, co jsem se naučila, jsem začala praktikovat ve svém každodenním životě a postupně tak vyzkoušela, které metody time managementu mně jako podnikající ženě a mámě od rodiny vyhovují a dlouhodobě fungují.

Jak s minimem času ale také s úsměvem :-) zvládnout všechno důležité. Přišla jsem přitom na spousty vlastních vychytávek. Popasovala jsem se i s tím, jak nejlépe u nových návyků vytrvat a vše ukotvit ve svém běžném každodenním životě.

Až nakonec vznikl koncept LASKAVÝ TIME MANAGEMENT PRO ŽENY, šitý na míru nám  podnikajícím maminkám.

A když to funguje mně, podnikající mámě čtyř kluků, moc ráda své zkušenosti předávám dál. Naučím vás sladit vaši rodinku s podnikáním tak, aby vše hladce fungovalo.

Sama bych před deseti, patnácti lety něco takového fakt přivítala. Ušetřila bych si mnoho omylů a přešlapů, spoustu času a také nemálo prostředků investovaných do kurzů, knížek a seminářů…

O time managemet a efektivitu se zajímám stále. I po 10 letech je co zlepšovat.... Všechno prověřuji na sobě, své rodince a dnes už i na svých klientkách. Můžete se tak těšit na nové a nové postřehy a zkušenosti, které nám podnikajícím a pracujícím maminkám skvěle fungují.

Moc mě baví propojovat klasické techniky time managementu se životem podnikající maminky, tak abychom se s nimi cítily fajn jako ženy.

 

Další inspiraci najdete ve FB skupině